Esa Logistika otworzy nowy magazyn pod Warszawą

ESA Logistika

Operator logistyczny działający w Europie Środkowo-Wschodniej – Esa Logistika, w 2023 roku rozpocznie operacje w drugim z kolei magazynie w Radzyminie. Firma wprowadzi się do budowanego kompleksu Panattoni Park Warsaw North II. Wynajmie w nim 30 tys. mkw.

ESA Logistika zacznie korzystać z nowej powierzchni na początku 2023 roku. Panattoni Park Warsaw North II to kompleks trzech budynków. Docelowo inwestycja zajmie ponad 87 tys. mkw. Operator logistyczny wynajął 30 tys. mkw. z opcją wynajęcia kolejnej powierzchni w przyszłości. ESA zdecydowała się na nowy magazyn w Radzyminie, ponieważ lokalizacja pozwala jej prowadzić dystrybucję na terenie Warszawy oraz okolic.

– ESA Logistika wynajmuje od nas już 5 tys. mkw. w ramach Panattoni Park Radzymin II, a także podpisała umowy na realizacje m.in w Konotopie – informuje Marek Dobrzycki, managing director w Panattoni.

Oprócz lokalizacji pod Warszawą, ESA Logistika wynajmuje od Panattoni powierzchnię logistyczną w Wielkopolsce. Deweloper udostępnił jej 50 tys. mkw. pod Poznaniem, gdzie firma prowadzi operacje dla jednego z największych producentów opon na świecie. Ze względu na charakterystykę przechowywanego towaru, deweloper dostosował obiekt do podwyższonych norm przeciwpożarowych, a także podzieliło inwestycję na dwie strefy rozdzielone ścianą REI 240.

 

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane