Kuehne+Nagel otworzył nowy obiekt w Toruniu

Trzech mężczyzn z firmy Kuehne+Nagel przecina wstęgę w hali magazynowej.

Nowe centrum logistyczne w Toruniu usprawni obsługę przesyłek w regionie oraz wzmocni lokalną oraz międzynarodową si drobnicową Kuehne+Nagel. Zwiększy też efektywność drogowych procesów spedycyjnych.

Znana firma logistyczna Kuehne+Nagel otworzyła nowy obiekt logistyki drogowej w Toruniu, który zwiększy jej możliwości dystrybucyjne w województwie kujawsko-pomorskim. Obiekt jest zlokalizowany blosko głównych dróg krajowych, takich jak droga ekspresowa S10 i autostrada A1.

Praca we własnej lokalizacji pozwoli skrócić czasy dostaw do minimum, zwiększy efektywność operacji transportowych i magazynowych co przełoży się na bardziej konkurencyjne warunki współpracy – twierdzi Maciej Sobek, dyrektor logistyki drogowej w polskim oddziale Kuehne+Nagel.

W nowym centrum zainstalowano oświetlenie LED reagujące na ruch, co pozwoli zredukować zapotrzebowanie na energię zarówno w części magazynowej, jak i w biurowej. W magazynie zastosowano automatyzację bram i ramp przeładunkowych oraz inne systemy wspierające procesy logistyczne.

Kuehne+Nagel w Polsce działa od ponad 31 lat, świadcząc usługi w 28 lokalizacjach. Zatrudnia w naszym kraju ponad 1700 pracowników.

Polska stała się trzecim rynkiem magazynowym w UE

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane