L’Oréal Warsaw Plant przedłużył umowę z FM Logistic

Magazyn widziany z góry
FM Logistic

L’Oréal Warsaw Plant, jeden z głównych zakładów produkcyjnych Grupy L’Oréal, przedłużył umowę na obsługę logistyczną z firmą FM Logistic. Nowa umowa będzie obowiązywała przez cztery lata. Przedsiębiorstwa współpracują od 17 lat.

Obsługa logistyczna L’Oréal odbywa się w centrum dystrybucyjnym FM Logistic w Błoniu pod Warszawą, które rozpoczęło działalność w grudniu 2007 r. Obekt oferuje kompleksowe usługi logistyczne dla firm z branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Warszawska fabryka L’Oréal produkuje 430 milionów kosmetyków rocznie, takich jak szampony, balsamy do ciała, toniki, wody micelarne, dezodoranty i farby do włosów. Kosmetyki produkowane pod Warszawą są dystrybuowane do krajów europejskich, a także poza Europę. Centrum w Błoniu pełni funkcję międzynarodowego hubu dla fabryk L’Oréal z Polski, Niemiec i Belgii.

FM Logistic cyklicznie poszerzało zakres usług świadczonych na rzecz L’Oréal Warsaw Plant. Obecnie obejmuje on kompleksową obsługę logistyczną: magazynowanie wyrobów gotowych oraz konfekcjonowanie, przeładunek i co-packing. Aby zoptymalizować i poprawić efektywność operacji magazynowych, FM Logistic zainwestowało w regały o podwójnej głębokości.

L’Oréal Warsaw Plant to jedyny zakład w Polsce należący do światowego lidera branży kosmetycznej – Grupy L’Oréal. Od 27 lat produkuje w Polsce kosmetyki dla marek z portfolio L’Oréal, takich jak Garnier, L’Oréal Paris, Mixa, Maybelline czy Lascad.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane