mBank sfinansował budowę obiektu MLP w Pruszkowie

Magazyn z dokami dla ciężarówek
MLP Group

MLP Group nawiązało współpracę z mBank S.A. Bank udzielił finansowania w wysokości blisko 12 mln euro (52 mln zł). Pozyskane środki zostaną wykorzystane na refinansowanie budowy obiektu magazynowego o powierzchni 32 tys. mkw., w centrum logistycznym MLP Pruszków II w Brwinowie.

MLP Group sfinalizowało transakcję z mBankiem. Zgodnie z ustalonymi warunkami instytucja udzieliła finansowania w wysokości blisko 12 mln euro. Środki z kredytu zostaną przeznaczone na refinansowanie obiektu magazynowego D1 w centrum logistycznym MLP Pruszków II. W transakcji uczestniczyła kancelaria Kycia Legal Banking Finance jako doradca prawny banku.

Obiekt liczący łącznie 32 tys. mkw. powierzchni magazynowej został oddany do użytkowania w pierwszej połowie 2023 r. Obecnie jest w całości wynajęty. Z przestrzeni korzysta firma GTV – międzynarodowy producent akcesoriów meblowych i oświetlenia LED.

Hala D1 posiada 38 ramp przeładunkowych. Dla tej inwestycji prowadzony jest proces certyfikacja Breeam New Construction na poziomie Very good.

MLP Pruszków II to centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane