MW Logistics uruchamia magazyn w Słubicach

Hillwood Polska

Firma MW Logistics, świadcząca usługi dla branży e-commerce, wynajęła 6 868 mkw. powierzchni magazynowej oraz biurowej w parku magazynowym Hillwood Słubice. Działalność w nowym magazynie i biurze najemca rozpocznie jeszcze w tym miesiącu.

MW Logistics zajmuje się obsługą e-commerce – magazynowaniem towaru, przygotowaniem i wysyłką paczek, obsługą klienta oraz obsługą zwrotów, wymian i reklamacji. Oferuje również wsparcie technologiczne dla sklepów internetowych. Nowa hala w Hillwood Słubice zostanie wykorzystana przez nią na magazynowanie towarów oraz działania logistyczne. Wynajem nowej powierzchni magazynowej związany jest z ekspansją oraz rozwojem firmy MW Logistics, która posiada już jeden magazyn w tej okolicy.

– Ostatnie miesiące okazały się kluczowe dla branży e-commerce. Konsumenci częściej i chętniej kupują w Internecie co w konsekwencji wymusza na przedsiębiorcach przejście do strefy e-handlu. My jako MW Logistics od kilku lat wspieramy firmy w prowadzeniu działalności on-line – mówi Krzysztof Roszyk, Dyrektor Operacyjny MW Logistics. – postanowiliśmy dalej poszerzać naszą działalność co przyczyniło się do podjęcia decyzji o wynajęciu dodatkowej przestrzeni magazynowej. Park magazynowy Hillwood Słubice wydawał się jedynym słusznym wyborem nie tylko ze względu na świetną lokalizację obiektu, ale również jakość wykonania oraz wykończenia hali.

Centrum logistyczne Hillwood Słubice zlokalizowane jest 5 km od przejścia granicznego Słubice – Frankfurt. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 29, 2 km od węzła Świecko na autostradzie A2.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane