Nie żyje Michał Simkowski, prezes DACHSER w Polsce

Michał SImkowski, zmarły prezes DACHSER w Polsce
DACHSER

Polski oddział DACHSER European Logistics poinformował o śmierci prezesa spółki, Michała Simkowskiego, który kierował przedsiębiorstwem od stycznia 2022 roku. W DACHSER pracował od wielu lat.

Simkowski przez ponad 20 lat związany był z branża logistyczną. Przez 15 ostatnich lat w DACHSER był odpowiedzialny głównie za rozbudowę sieci oddziałów oraz rozwój organizacji w Polsce. Kierował także oddziałami w Strykowie, Gdańsku i Rzeszowie. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w Spedpol, a następnie pracował w DB Schenker. Ukończył studia ekonomiczne na Uniwersytecie Łódzkim.

– Nie sposób opisać smutku i pustki, jaką po sobie zostawił Michał Simkowski. Był nie tylko znakomitym ekspertem, lecz także naturalnym liderem i oddanym kolegą. Jego zaangażowanie, determinacja i pasja do pracy sprawiały, że inspirował nas do osiągania coraz wyższych celów. Jego wkład w rozwój całej firmy, umiejętność budowania relacji oraz wsparcie naszych celów były nieocenione – tymi słowami DACHSER pożegnał swojego menedżera w komunikacie.

Michał Simkowski został prezesem polskiego oddziału DACHSER w styczniu 2022 r. Zastąpił wówczas na tym stanowisku dr. inż. Grzegorza Lichocika, który kierował firmą od 2007 roku.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane