Nieten przenosi się do większego magazynu

MLP Group

Firma świadcząca usługi celne wynajęła ponad 5 tys. mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków II. Nieten korzystający obecnie z niemal o połowę mniejszego magazynu w MLP Pruszków I, przeprowadzi się do nowego obiektu w listopadzie tego roku.

Firma Nieten podpisała z MLP Group umowę dotyczącą najmu 5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w centrum logistycznym MLP Pruszków II. Dodatkowo zamówiła 150 mkw. powierzchni przeznaczonej na cele biurowe oraz socjalne. Przekazanie gotowego obiektu zostało zaplanowane na listopad.

Najemca związany jest z MLP Group od czerwca 2015 r. Obecnie korzysta z około 3 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku MLP Pruszków I. Agencja celna Nieten świadczy usługi celne we wschodniej i centralnej Polsce. W Pruszkowie znajdują się agencja oraz magazyn celny, skład celny i magazyn krajowy firmy.

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Powstaje na działce 72 ha z przeznaczeniem na powierzchnie magazynowe i lekką produkcję, a docelowa powierzchnia parku to 285 tys. mkw.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane