No Limit otworzył centrum logistyczne na Mazowszu

Centrum logistyczne No Limit
No Limit

Międzynarodowy operator logistyczny specjalizujący się m.in. w logistyce kontraktowej, otworzył centrum logistyczne pod Grodziskiem Mazowieckim. W magazynie o powierzchni 24 tys. mkw., obsługiwani będą kontrahenci No Limit z branży sport & fashion.

Nowy obiekt firmy No Limit znajduje się w parku logistycznym GLP Warsaw V Logistics Centre, zlokalizowanym w Natolinie obok węzła autostrady A2 „Grodzisk Mazowiecki”. Budynek umożliwia składowanie towarów do 12 metrów wysokości.

Inwestycja ta jest odpowiedzią na nowe projekty logistyki kontraktowej oraz rosnące zapotrzebowanie klientów w związku z rozwojem sprzedaży w regionie CEE. No Limit umacnia pozycję w rejonie centralnym w Polsce. Operacje prowadzone w obiekcie w oparciu o nowoczesną automatykę magazynową j umożliwią nam poszerzenie zakresu usług i zwiększą efektywność organizowanych procesów. To kolejny bardzo ważny krok dla rozwoju naszej organizacji – mówi Mariusz Rączka, dyrektor business unit logistyka w No Limit.

W nowym centrum logistycznym będą obsługiwane głównie firmy z branży sport & fashion. Składowany tam asortyment to w większości obuwie, odzież oraz akcesoria. W obiekcie realizowane będą procesy magazynowania i kompletacji zamówień B2B oraz B2C (fulfillment e-commerce) do odbiorców regionu Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).

Polska staje się dla nas głównym HUB-em regionu CEE. Nie bez przyczyny od wielu lat na terenie naszego kraju usługi logistyki kontraktowej rozwijają się bardzo dynamicznie i powstają nowe magazyny. – twierdzi Maciej Rybak, dyrektor sprzedaży i relacji z klientami CEE w No Limit.

Umowa najmu została została przy wsparciu agencji Space4Logistics.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane