Przy granicy z Czechami powstaje centrum logistyczne

Wizalizacja centrum logistycznego
7R

7R kończy realizację parku magazynowo – logistycznego Beskid III w Czechowicach-Dziedzicach. Obiekt znajduje się przy trasie S1 łączącej Śląsk z południem kraju, zaledwie 40 km od granicy z Czechami w Cieszynie i niecałe 60 km od granicy ze Słowacją w Korbielowie.

Według dewelopera, położenie obiektu otwiera możliwości dla transportu towarów do Europy Środkowej, a także na północ Polski, w tym do pobliskich miast Górnego Śląska.

7R Park Beskid 4 ma 21 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz 1000 mkw. powierzchni biurowej. Wysokość składowania na powierzchni 8200 mkw. wynosi 10,6 m.

W obiekcie jest stację do ładowania wózków na 20 stanowisk. 7R Park Beskid III zostanie oddany do użytku w czerwcu 2024 r.

– Jest to nasz kolejny obiekt w tym regionie, co wskazuje na duże zainteresowanie magazynami położonymi blisko południowej granicy kraju. Jednym z czynników, które wpływają na atrakcyjność obiektu jest łatwość dojazdu. 7R Park Beskid III znajduje się w pobliżu węzła Bielsko-Biała Komorowice, z którego łatwo dotrzeć do każdej części miasta. Pracownicy z okolicznych miejscowości mogą tam dotrzeć także koleją – mówi Joanna Ociepka – Wojciechowska, leasing director w 7R.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane