Raben obsługuje magazyn Bonduelle w Rudzie Śląskiej

Grupa Raben

Firma Bonduelle – producent i przetwórca warzyw rozszerza współpracę z Grupą Raben. Firmy kooperowały dotąd na Węgrzech. Wybierając operatora logistycznego na rynek polski Bonduelle zdecydował się zaufać sprawdzonemu partnerowi i umieścić swoje towary w zielonym magazynie Raben w Rudzie Śląskiej.

Bonduelle i Grupa Raben już od 2011 r. rozwijają współpracę na Węgrzech, w ramach takich usług jak dystrybucja lokalna, dostawy drobnicowe, czy dostawy z magazynu klienta do jego odbiorców. Poszukując partnera biznesowego w Polsce, oczy Bonduelle zwróciły się także ku Raben. – 30% naszego biznesu to obsługa branży spożywczej, mamy także duże doświadczenie w dostawach do sieci handlowych, dlatego doskonale wiemy, w jaki sposób możemy wspierać naszych klientów w tworzeniu bezpiecznego i zrównoważonego łańcucha dostaw. Z Bonduelle łączy nas wieloletnia współpraca na rynku węgierskim, dlatego cieszę się, że teraz rozszerzamy ją o rynek polski – komentuje Agnieszka Haik, group business development director, Grupa Raben. – Od lutego 2021 r. rozpoczęliśmy obsługę magazynową w jednym z naszym nowo otwartych ekologicznych centrów logistycznych, dedykowanym do obsługi produktów spożywczych w Rudzie Śląskiej – dodaje.

W ramach świadczonych usług magazyn w Rudzie Śląskiej zasilany jest realizowanymi przez Raben dostawami z fabryk Bonduelle. W Polsce Bonduelle realizuje produkcję na rynek polski i eksport w 2 fabrykach zlokalizowanych w Gniewkowie i Ruchocicach. Wśród innych świadczonych serwisów jest także dystrybucja do sieci handlowych, a wkrótce także szereg usług dodanych związanych m.in z co-packingiem.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane