Raben uruchamia drugi serwis między Polską i Ukrainą

Raben

Ukraiński oddział Raben rozszerza zasięg terytorialny oraz zwiększa wolumen przewozów do i z Unii Europejskiej. Do niedawna ładunki drobnicowe były transportowane między centrami logistycznymi firmy w Kijowie i Chlebni (gmina Grodzisk Mazowiecki). Aktualnie uruchomiono nowe połączenie: Chlebnia – Lwów.

Pierwszy ukraiński terminal grupy Raben funkcjonuje w miejscowości Velyka Dymerka w obwodzie kijowskim. To nowoczesny obiekt posiadający m.in. elektroniczny system rejestracji pojazdów i ładunków oraz monitoring. Między tym obiektem oraz centrum logistycznym Raben w Chlebni odbywa się największy przepływ ładunków drobnicowych, wykonywany przez tę firmę w transporcie między Ukrainą i obszarem Unii Europejskiej.

– Uruchomienie nowej, oddzielnej trasy do terminalu we Lwowie, w którym będzie dokonywana odprawa celna przesyłek, jest ułatwieniem dla naszych dotychczasowych i potencjalnych klientów. Dzięki drugiemu połączeniu skróci się czas procedur celnych. Będziemy też w stanie zapewnić – poprzez sieć dystrybucji – dostarczenie ładunku w dowolne miejsce na Ukrainie w czasie 24 godzin – komentuje Svetlana Shypil, dyrektor ds. międzynarodowej dystrybucji w Raben Ukraina.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane