Rohlig Suus Logistics otworzył oddział w Kielcach

Rohlig Suus Logistics

Powierzchnia magazynowa nowego oddziału wynosi 1200 mkw. W ramach tej inwestycji powstał terminal służący do przeładunku przesyłek krajowych. W planach operatora logistycznego jest również uruchomienie części magazynowej, która umożliwi bezpośrednią dystrybucję przechowywanego towaru klienta, oraz budowa nowoczesnej przestrzeni biurowej.

– Nowy obiekt ma dla nas strategiczne znaczenie. Sąsiedztwo drogi ekspresowej S7 daje nam możliwość szybkiego transportu przesyłek do największych polskich aglomeracji, skracając tym samym czas realizacji zamówienia. Nowa lokalizacja Rohlig Suus Logistics jest również odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi logistyczne w tym rejonie – mówi Mariusz Lasek, Branch Manager Oddziału Rohlig Suus Logistics w Kielcach.

Do pracy w nowym magazynie Rohlig Suus Logistics zatrudniono osoby w ramach programu „Zatrudnienie w 48 godzin”. Program ten daje kandydatom gwarancję uzyskania informacji w dwie doby od nadesłanego zgłoszenia. Co więcej, wybrani kandydaci otrzymują ofertę pracy również w ciągu 48 godzin od spotkania rekrutacyjnego. Wkrótce rozpocznie się nabór do nowopowstałych działów – obsługi klienta i sprzedaży.

W 2018 r. Rohlig Suus Logistics otworzył nowe lokalizacje w Krakowie, Białymstoku i Szczecinie, oddając do użytku łącznie 25,6 tys. mkw.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane