Welcome Airport Services obsłuży przesyłki Japan Airlines

Podpisanie porozumienia Welcome Airport Services i Japan Airlines
Welcome Airport Services

14 listopada 2023 r. w Warszawie pan Takano Yosuke, przedstawiciel Japan Airlines Cargo, wraz z Piotrem Rotmańskim i Marcinem Osowskim reprezentującymi firmę Welcome Airport Services, uroczyście podpisali dokumenty formalizujące współpracę między obiema firmami.

Porozumienie obejmuje kompleksowe współdziałanie na wszystkich etapach procesu obsługi przesyłek lotniczych, począwszy od sprzedaży w Polsce, przez handling, aż do transportu drogowego, zasilającego połączenia lotnicze z Frankfurtu do Tokio.

– „Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że Welcome Airport Services została wybrana do roli GSA dla Japan Airlines. Ta współpraca otworzy drzwi do intensyfikacji wymiany towarowej pomiędzy Polską a Japonią, budując pozycję polskiej gospodarki na rynkach globalnych” – mówi Marcin Osowski, Wiceprezes Zarządu Welcome.

– „Cieszymy się z nadchodzącej współpracy i faktu, że w firmie Welcome Airport Services odnaleźliśmy partnera, z którym możemy zapewnić naszym klientom z Polski obsługę najwyższej jakości. Od teraz klienci będą mieli dostęp do sieci cargo Japan Airlines oraz otrzymają doskonałą opiekę ze strony naszego partnera” – dodają przedstawiciele Japan Airlines Cargo & Mail Germany, Central and Eastern Europe Department: Takano Yosuke – General Manager, Heiko Hasselbaecher – Traffic Manager oraz Sebastian Fredenhagen – Business Development Healthcare Sales & Customer Services.

– „Nawiązanie współpracy z japońskim przewoźnikiem to rezultat zaangażowania w rozwój Welcome. Jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowości do budowania silnej, wzajemnie korzystnej relacji z naszymi partnerami z Japonii” – podkreśla Piotr Rotmański, Prezes Zarządu Welcome.

Japan Airlines Cargo jest częścią narodowego przewoźnika Japonii, specjalizującą się w transporcie lotniczym towarów, w tym produktów łatwopsujących się, wyrobów medycznych i ładunków specjalnych. Linia posiada certyfikat IATA CEIV potwierdzający najwyższą jakość i staranność obsługi przesyłek temperaturowych.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane