XSTAFF ma nowego dyrektora zarządzającego

XSTAFF

Platforma zakupowa usług transportowych XSTAFF poinformowała, że od stycznia 2023 roku ma nowego dyrektora zarządzającego i partnera. Został nim Stephan Schiller, który wcześniej kierował firmą kurierską Hermes Europe.

Stephan Schiller ma 52 lata. Przed objęciem statusu partnera oraz funkcji dyrektora zarządzającego w XSTAFF, był dyrektorem zarządzającym Hermes Europe oraz prezesem Hermes International. Aktualnie będzie dbał o rozwój platformy XSTAFF wraz z jej założycielem Bodo Knopem oraz Antoniose Rigalos, chief growth officer.

– Stephan Schiller wnosi do zarządu wiele wartości, w tym swoje 30-letnie doświadczenie w branży logistycznej oraz know-how. Będzie dzielił się z nami swoją wizją rozwoju biznesu opartego na kooperacji przedsiębiorstw – powiedział Bodo Knop, przewodniczący rady nadzorczej XSTAFF GmbH.

XSTAFF jest platformą zakupową, która w imieniu swoich członków, firm handlowych i produkcyjnych zamawia usługi transportowe, w tym fracht morski. Spółka ma siedzibę w Düsseldorfie, lecz funkcjonuje na rynku globalnym.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane