Drutex inwestuje we flotę samochodów

Drutex

Jeden z największych w Europie producentów stolarki okiennej – Drutex inwestuje we flotę ciągników siodłowych, aby realizować samodzielnie dostawy do odbiorów na terenie Europy. Flota firmy składa się już z 450 samochodów. Niedawno dołączyło do nich 11 ciągników Scania, a kolejne 20 pojazdów Man dotrze w najbliższym czasie.

Drutex informuje, że ma za sobą najlepszy rok w historii, z dwucyfrowymi wzrostami na najważniejszych rynkach. Obecnie eksport to już niemal 80 produkcji tego przedsiębiorstwa. Wszystkie produkty powstają na indywidualne zamówienia, a czas ich realizacji wynosi do siedmiu dni w całej Europie. Aby utrzymać ten standard firma musiała zwiększyć moce produkcyjne, ale też rozbudowywać flota samochodów.

W 2021 r. Drutex kupił 21 Scani, 30 Manów i 20 Mercedesów Sprinter. W tym odebrał już 11 ciągników siodłowych Scania model V8 S530. Z kolei 20 pojazdów Man model TGX 18.470 z ubiegłorocznego zakupu trafi do firmy w najbliższym czasie.

– Obecnie nasza flota liczy ponad 450 pojazdów. W portfelu zamówień na bieżący rok, poza tymi wspomnianymi Scaniami i Manami, mamy między innymi kolejnych 40 ciężarówek – informuje Marcin Kloska dyrektor sprzedaży firmy Drutex.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Polecane