Wspólny system rezerwacji Air France-KLM i Kuehne + Nagel

Kuehne + Nagel

Firmy Kuehne + Nagel i Air France KLM Martinair Cargo łączą swoje elektroniczne procesy rezerwacji w lotniczym cargo. Globalny operator logistyczny oraz przewoźnik lotniczy zintegrowali na próbę systemy IT poprzez interfejs programowania aplikacji (API). Teraz rozpoczną integrację na szeroka skalę.

Integracja oprogramowania pozwoliła uniknąć tradycyjnej (ręcznej) wyceny usług w procesie planowania przewozów i przeładunków towarów. Cały proces, łącznie z rezerwacją miejsca w samolocie Air France-KLM odbywa się w sposób zautomatyzowany.

Po udanej weryfikacji opracowanej koncepcji wspólnego systemu obie firmy zgodziły się na wprowadzenie narzędzia we wszystkich oddziałach w Europie i w regionie Azji Południowo-Wschodniej.

– Udane zakończenie testów z Air France KLM Martinair Cargo jest kolejnym krokiem naprzód w eTouch, cyfrowym procesie transformacji Kuehne + Nagel, aby zaoferować płynny cyfryzację usług. Dzięki nowemu interfejsowi zwiększamy szybkość, dokładność i wydajność – z korzyścią dla naszych klientów frachtu lotniczego na całym świecie – mówi Yngve Ruud, członek zarządu Kuehne + Nagel.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane