Fracht FWO Polska szuka spedytorów drogowych

Fracht FWO Polska

Operator logistyczny powiększa zespoły spedytorów oraz menedżerów. Poszukiwani się m.in. specjaliści ds. spedycji drogowej oraz team leaderzy w oddziałach w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie.

– Chcielibyśmy, aby dołączyli do nas pracownicy z doświadczeniem w branży, najlepiej we współpracy z klientami korporacyjnymi i organizacji przewozów LTL oraz ekspresowych. Mile widziane będą osoby znające realia transportu z i do krajów skandynawskich i na południe Europy – mówi Krzysztof Dubowik, dyrektor ds. spedycji drogowej w Fracht FWO Polska.

Fracht FWO planuje też wzmocnienie działów Project Cargo i Business Development. Do ich zespołów mają dołączyć specjaliści ds. project cargo, key account manager oraz business development manager.

Specjalizacją Fracht FWO jest project cargo – transporty ponadnormatywne oraz spedycja morska, lotnicza, kolejowa i drogowa. Fracht FWO Polska funkcjonuje od 2006 r. Siedziba firmy jest w Warszawie. Posiada ona też cztery placówki w: Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane