PKO Leasing partnerem leasingowym Volvo w Polsce

Volvo Polska

Firmy Volvo Polska i PKO Leasing podpisały porozumienie o współpracy, w ramach którego spółka leasingowa będzie zewnętrznym partnerem finansującym pojazdy szwedzkiego gracza w naszym kraju. Wspólną ofertę promują w kampanii 4Poland.

Kampania ma na celu wspieranie działań lokalnych przedsiębiorców w odnowie i unowocześnieniu krajowego taboru drogowego. Jednym z jej celów jest ułatwienie dostępu do finansowania i serwisowania pojazdów polskim przewoźnikom. Dzięki współpracy obydwu spółek przewoźnicy będą mieli dostęp do transparentnej oferty leasingowej z gwarancją stałej ceny pojazdu w polskiej walucie oraz niezmiennym kosztem finansowania.

Przewoźnicy mogą liczyć też na uproszczone procedury leasingowe, brak opłaty wstępnej oraz pakiet korzyści związanych z założeniem rachunku w PKO Banku Polskim.

– Szereg firm prowadzi działalność świadcząc usługi na terenie kraju, jednocześnie uzyskując przychody w polskich złotych. Dlatego zapewnienie im oferty finansowej w rodzimej walucie jest dla nich bardzo ważne. Dodatkowo istotny jest fakt, że finansowania będzie udzielała największa polska firma leasingowa. Jest to gwarancją transparentności i jakości świadczonych usług – podkreśla Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Group Trucks Poland.

Innymi ważnymi elementami oferty w ramach akcji 4Poland są specyfikacje pojazdów dostosowane do warunków pracy danego przewoźnika oraz specjalna oferta serwisowa, realizowana poprzez sieć autoryzowanych serwisów Volvo Trucks w Polsce.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane