Mariusz Piszczek nowym szefem DAF Trucks Polska

DAF Trucks Polska

Nowy dyrektor zarządzający w spółce DAF Tricks Polska zastąpił na tym stanowisku Macieja Taniewskiego, który zmarł nagle w minionym miesiącu.

Mariusz Piszczek jest absolwentem wydziału Maszyn Roboczych i Transportu Politechniki Poznańskiej z tytułem magistra. Rozpoczął pracę w firmie DAF Trucks Polska w 2008 roku na stanowisku Regionalnego Menedżera Części PACCAR. Następnie przeniósł się do działu sprzedaży pojazdów na stanowisko Regionalnego Menedżera Sprzedaży. Kolejnym krokiem w karierze był awans i objęcie stanowiska Menedżera Sprzedaży w 2016 roku.

– Naturalnie bardzo brakuje nam doświadczenia i ciepłej osobowości Macieja Taniewskiego. Jednakże, znając Mariusza, jestem przekonany, że dołoży on wszelkich starań kontynuując pełną sukcesów pracę Macieja. Mariusz jest nie tylko wspaniałym kolegą, ale również profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, który znakomicie zna specyfikę krajowego rynku. Razem z doskonałym zespołem DAF Trucks Polska i polską siecią dealerską DAF jest zdeterminowany do osiągania kolejnych sukcesów na polskim rynku – powiedział Bart Bosmans, Europejski Dyrektor Sprzedaży DAF Trucks.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane