Nie ma już AWT. Jest PKP CARGO International

PKP CARGO International

Zgodnie z zapowiedziami, Advanced World Transport (AWT) – czeska spółka z Grupy PKP CARGO – zmieniła nazwę na PKP CARGO International. Zmiany nazwy oraz logotypu i barw korporacyjnych, mają utożsamiać związki spółki z Grupą i lepiej odzwierciedlać jej działalność na rynkach międzynarodowych.

O planowanych zmianach w AWT powiedział w sierpniu Czesław Warsewicz, prezes PKP CARGO. W ubiegłym roku rozpoczął się proces kompleksowej restrukturyzacji AWT, który przynosi wymierne efekty. W pierwszym kwartale 2019 roku czeska spółka po raz pierwszy odnotowała wynik dodatni, a tę pozytywną tendencję potwierdziła dobrym wynikiem uzyskanym także w całym pierwszym półroczu 2019 roku.

– Chcemy rozwijać działalność Grupy PKP CARGO na nowych rynkach i zdobywać nowych klientów. W tej strategii ważne miejsce zajmuje AWT. Doskonałym odzwierciedleniem takiej strategii, a także przejawem dalszej integracji AWT w Grupie PKP CARGO jest rebranding spółki, polegający na zmianie jej nazwy, logotypu i barw korporacyjnych – mówi Warsewicz. – Mam nadzieję, że zmiana ta w powiązaniu z coraz lepszymi wynikami uzyskiwanymi przez spółkę zostanie przyjęta pozytywnie zarówno przez jej załogę, jak też przez klientów spółki, jej kontrahentów i partnerów biznesowych – dodaje.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane